فعالیتها

به نام آفریدگار مهربان

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما خیرین گرامی و تشکر و سپاس از همراهی و حمایت های مادی و معنوی شما عزیزان تصاویر مربوط به اهداء مواد غذایی شامل:برنج ایرانی، گوشت گرم گوسفندی، مرغ، روغن و ماکارانی در کنار هدایای نقدی به مددجویان گرامی به مناسبت ماه مبارک رمضان در اردیبهشت ماه۱۳۹۹،تقدیم حضورتان می گردد.

با آرزوی سلامتی برای همه شما خیرین گرامی

 

به نام خالق مهربان

با استعانت از خداوند مهربان و حمایت های بی نظیر شما خیرین عزیز،امسال نیز همچون سالهای گذشته که با الطاف شما بزرگواران توانسته بودیم هدایایی به مناسبت سال جدید به عزیزان تحت پوشش موسسه تقدیم نماییم، بر آن شدیم که شادی را بین مدد جویان عزیزمان تقسیم نماییم که توضیحاتی در مورد فعالیت های صورت گرفته در این خصوص در اسفندماه سال ۱۳۹۸ به حضور محترمتان می رسانیم: اهداء گوشت گوسفندی به مددجویان عزیز، ۲ مرحله،،اهداء شیرینی و شکلات و دیگر اقلام مربوط به جشن نوروز،،اهداء هدایای نقدی جهت تهیه لباس برای کودکان تحت پوشش تا با سلیقه خود لباس های خود را تهیه نمایند. در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شما خیرین گرانقدر و آرزوی سلامتی و خیر و برکت برای شما و خانواده گرامی تان تصاویر مربوط به فعالیت های اسفند ماه ۱۳۹۸ تقدیم حضورتان می گردد.

مرحله اول اهداء گوشت گوسفندی به مددجویان گرامی

مرحله دوم اهداء گوشت گوسفندی به مددجویان گرامی

اهداء شیرینی جات و هدایای نقدی به عزیزان تحت پوشش موسسه

به نام خالق زیباییها

 

اهداء شیرینی،آجیل،شکلات،میوه و مرغ در کنار هدایای نقدی به مناسبت شب یلدا،به مددجویان عزیز.

با سپاس از خیرین و نیک اندیشان بزرگوار که همواره با حمایت های مادی و معنوی خویش حامی مددجویان این مرکز بوده اند.

اهداء کیف و کفش و لوازم التحریر به کودکان عزیز تحت پوشش موسسه که با لطف خداوند مهربان و یاری دستان پرمهر شما خیرین گرامی،به مناسبت بازگشایی مدارس در مهرماه ۱۳۹۸،انجام گرفته و صمیمانه از شما عزیزان تشکر و قدردانی می نماییم.

به نام خالق زیبایی ها

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما خیرین گرامی و خانواده گرامیتان و تشکر و قدردانی از همراهی شما عزیزان که در شرایط نامساعد اقتصادی همواره مددجویان این مرکز را تحت حمایت های خود قرار داده اید،بخشی از خدمات این موسسه به مددجویان گرامی که به لطف خداوند متعال و حمایت های شما عزیزان به صورت هدایای نقدی و غیرنقدی انجام گرفته،به حضورتان تقدیم می گردد.


اهداء شیرینی، آجیل ، هندوانه ، گوشت و هدایای نقدی به مددجویان عزیز به مناسبت شب یلدا  سال 1397 

با سپاس و تقدیر از شما خیرین گرامی که در این شب باستانی (یلدا)  شادی را به دیگران هدیه داده اید

اهداء کیف و کفش و لوازم التحریر به کودکان عزیز تحت پوشش به مناسبت بازگشایی مدارس که با حمایت شماخیرین گرامی انجام گرفته و بدینوسیله از همه همراهان این مرکز صمیمانه تشکر می نماییم

بسمه تعالی

 با استعانت از پروردگار مهربان و یاری و همراهی خیرخواهانه شما خیرین گرامی به اطلاع می رساند موسسه خیریه خانه نیکان آینده به عنوان موسسه خیریه نمونه و برتر در استان معرفی گردید.

لذا جا دارد صمیمانه از شما خیرین گرامی که در طی سالهای اخیر در این مسیر همراه ما بوده اید و با نیت خیرخواهانه خود مددجویان تحت پوشش این مرکز را تحت حمایت های مادی و معنوی خود قرار داده اید قدردانی نماییم و همواره آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون از درگاه خداوند منان را برای شما عزیزان خواستاریم.

مدیریت و پرسنل خیریه خانه نیکان آینده

اهداء گوشت گوسفند به مددجویان توسط خیرین گرامی

اهداء مواد غذایی به عزیزان تحت پوشش موسسه،به مناسبت ماه مبارک رمضان سال 1397 ، با حمایت خیرین گرامی

اهدا شیرینی و آجیل و هدایای نقدی به مددجویان عزیز تحت پوشش به مناسبت فرا رسیدن نوروز97

با سپاس و قدردانی از  حمایتهای خیرین گرامی

اهداء گوشت قربانی و برنج نذری به عزیزان تحت پوشش موسسه

 

اهداء گوشت قربانی به عزیزان تحت پوشش موسسه

اهداء نوشت افزار ، کیف و کفش و مواد غذایی  به عزیزان تحت پوشش و خانوادهای محترم تحت پوشش موسسه به مناسبت بازگشایی مدارس در مهر ماه 1396

اهدا گوشت نذری خیرین به مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه

(به مناسبت عید قربان 96)

اهداء نوشت افزار ، کیف و کفش به عزیزان تحت پوشش به مناسبت بازگشایی مدارس در مهر ماه 1395

اهداء کمکهای غذایی به خانواده های نیازمند تحت پوشش موسسه خانه نیکان آینده

 

اهدا آجیل و شیرینی به خانواده های آبرومند و نیازمند تحت پوشش موسسه خیریه نیکان آینده